Co nowego u nas? - aktualizacja 23.2.2021

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 2:54am (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt

W jaki sposób zapłacić za nasze usługi

Przelew bankowy - posiadamy konta bankowe w walutach GBP, EUR i CZK.

  • konto GBP - rachunek jest prowadzony w Wielkiej Brytanii. Przelew krajowy zazwyczaj nie trwa dłużej niż 2 godziny. Przelew międzynarodowy może trwać od 1 do 4 dni roboczych. Wszystkie opłaty bankowe pokrywa nadawca (kod OUR). Przesyłka zostanie wysłana dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie W PEŁNEJ WYSOKOŚCI .
  • konto EUR - rachunek jest prowadzony w Republice Słowackiej. Kurs wykorzystany do przeliczenia z waluty GBP na walutę EUR to aktualny kurs Europejskiego Banku Centralnego podniesiony o 6.5%. To podniesie pokrywa zmienność kursu walut i przelew środków ponownie do UK. Przelew z Twojego konta w walucie EUR na nasze konto w EUR może trwać od 1 do 3 dni roboczych. Przelew międzynarodowy może trwać dłużej. Przesyłka zostanie odesłana dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
  • konto CZK - rachunek jest prowadzony w Republice Czeskiej. Kurs wykorzystany do przeliczenia z waluty GBP na walutę CZK to aktualny kurs Europejskiego Banku Centralnego podniesiony o 6.5%. To podniesie pokrywa zmienność kursu walut i przelew środków ponownie do UK. Przelew z Twojego konta w walucie CZK na nasze konto w CZK może trwać od 1 do 3 dni roboczych. Przelew międzynarodowy może trwać dłużej. Przesyłka zostanie odesłana dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

PayPal - najbardziej rozpowszechniony system płatności online na świecie - www.paypal.com.

Płatność po jej wykonaniu jest księgowana natychmiast, dlatego ten sposób płatności jest polecany, jeśli zależy Ci na krótkim czasie wysyłki.

Karta płatnicza - w celu przyjęcia płatności przez karty płatnicze korzystamy z systemu PayPal, który umożliwia klientowi zrealizować płatności bez rejestracji w systemie PayPal.

Płatność po jej wykonaniu jest księgowana natychmiast, dlatego ten sposób płatności jest polecany, jeśli zależy Ci na krótkim czasie wysyłki.


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt