Funkcjonowanie naszych usług na przełomie lat 2020/2021 - aktualizacja 7.1.2021 r.

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 5:35pm (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt


Ubezpieczenie przesyłekMoja przesyłka, którą chcę wysłać za pośrednictwem firmy DHL, składa się z dwóch paczek. Jedna paczka ma wartość 400 GBP, druga 30 GBP. Całą przesyłkę ubezpieczyłem zatem na kwotę 500 GBP. Czy moja przesyłka jest ubezpieczona na 500 GBP?

W Twoim przypadku wartość, na którą ubezpieczone są paczki, jest liczona w następujący sposób:

Całkowita wartość dodatkowego ubezpieczenia, którą zamówiłeś – 500 GBP jest dzielona na liczbę paczek w przesyłce, a zatem każda paczka będzie ubezpieczona na kwotę 250 GBP. Pierwsza paczka nie zostanie ubezpieczona na całkowitą kwotę, druga zostanie niepotrzebnie ubezpieczona na zbyt dużą kwotę. W takim przypadku zalecamy oddzielną wysyłkę paczek, paczkę o wartości 400 GBP dodatkowo ubezpieczyć na kwotę 500 GBP a druga paczka zostanie automatycznie, bezpłatnie ubezpieczona na 50 GBP. W cenie za transport i ubezpieczenie nie będzie żadnej różnicy a obie paczki będą ubezpieczone do pełnej wysokości.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt