Funkcjonowanie naszych usług na przełomie lat 2020/2021 - aktualizacja 7.1.2021 r.

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 12:05pm (otwarte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt


Ubezpieczenie przesyłekCzy moja przesyłka jest ubezpieczona? Jeśli tak, do jakiej wysokości?

Tak, każda przesyłka jest ubezpieczona, jeśli nie zawiera zabronionych produktów, których nie można ubezpieczyć, lub też produktów, które są transportowane tylko na odpowiedzialność klienta. Ich lista znajduje się w kilku miejscach na naszej stronie, na przykład tutaj.

Wysokość ubezpieczenia zależy od tego, gdzie przesyłka znajduje się w momencie szkody.
• Jeśli przesyłka jest w drodze do Twojego wirtualnego adresu i, na przykład, dojdzie do jej utraty lub uszkodzenia, zdarzenie ubezpieczeniowe klient rozwiązuje bezpośrednio ze sprzedawcą.
• Jeśli przesyłka znajduje się pod Twoim wirtualnym adresem, w naszym magazynie, w przypadku utraty lub uszkodzenia jest ubezpieczona do wysokości 250 GBP.
• Jeśli przesyłka już opuściła nasz magazyn i jest w drodze do Twojego domu, wysokość ubezpieczenia zależy od przewoźnika, którego wybrałeś. Dokładne dane są do dyspozycji w naszych Warunkach Handlowych.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt