Co nowego u nas? - aktualizacja 23.2.2021

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 3:15am (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt


Wysyłka przesyłkiPrzez jakich kurierów zostanie dostarczona moja przesyłka?

Współpracujemy z kilkoma przewoźnikami. To, przez którego przewoźnika chcesz, aby Twoja przesyłka została wysłana, zależy tylko od Ciebie.
• Dla przesyłek lekkich do 2 kg oraz sumy wszystkich trzech wymiarów przesyłki do 90 cm można skorzystać z Royal Mail - angielskiej poczty. Zaletą jest wysyłanie paczek codziennie i bardzo niskie ceny w porównaniu z kurierami. Wadą może być wysokość ubezpieczenia, tylko do 20 GBP, brak możliwości dodatkowego ubezpieczenia przesyłki oraz śledzenia paczki.
• Jeśli Twoja paczka jest cięższa niż 2 kg a cena przesyłki jest dla Ciebie bardzo ważna, Dolphi Transport to dobry wybór. Jest to niskokosztowa firma transportowa działająca pomiędzy Anglią, Republiką Czeską a Słowacją. Przesyłki dostarczy do domu firma Toptrans. Dolphi Transport nie ma żadnych ograniczeń wagowych ani wymiarowych a trasa paczki może być śledzona przez cały czas dostawy. Wadą jest wysyłanie przesyłek z Anglii raz w tygodniu. Ubezpieczenie przesyłek wynosi do 500 GBP bez możliwości ubezpieczenia na wyższą kwotę.
• Firmy kurierskie DPD, Parcelforce i UK Mail należą do najpopularniejszych firm na arenie międzynarodowej. W przypadku ich wszystkich istnieje możliwość codziennej wysyłki i możliwość śledzenia trasy przesyłki. Wadą jest limit ubezpieczenia od 50 do 200 GBP i wyższe ceny.
• W przypadku przesyłek paletowych korzystamy z usług firmy Redhead International. Do jej zalet można zaliczyć codzienne wysyłki i możliwość śledzenia paczki, wadą jest ubezpieczenie do 50 GBP. Dodatkowe ubezpieczenie jest możliwe do wartości 1000 GBP.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt