Funkcjonowanie naszych usług na przełomie lat 2020/2021 - aktualizacja 7.1.2021 r.

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 5:56pm (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt

O nas

Pod koniec 2007 roku założyliśmy firmę, która miała jeden cel - pomóc rodakom przebywającym w UK wysyłać paczki z UK do Czech/Słowacji lub pomóc im w przeprowadzce do ojczyzny. Powstała Dolphi Transport - niskokosztowa firma transportowa działająca pomiędzy UK a Czechami/Słowacją.

Nie minęło wiele czasu zanim klienci zaczęli zwracać się do nas z prośbą, czy nie mogliby na nasz adres w UK wysyłać paczek z e-sklepów, ponieważ wiele sklepów internetowych w Anglii odmawia wysyłki towaru bezpośrednio do miejsca ich zamieszkania. W związku z tym w marcu 2009 roku udostępniliśmy naszą nową usługę - Zakupy w Anglii. Ta usługa umożliwiła klientom w Czechach/Słowacji robić zakupy w Anglii i korzystać z naszego adresu. W ciągu czterech lat usługa ta była przez nas traktowana jako dodatkowa, bez możliwości jej dalszego rozwoju. Dopiero w pierwszej połowie 2013 roku przystąpiliśmy do modyfikacji naszej strony internetowej i całego systemu oraz podjęliśmy decyzję o zaoferowaniu naszych usług w innych krajach. Tak powstała strona internetowa, którą właśnie czytasz.

Wieloletnie doświadczenie przekuliśmy w nowy system, który naszym zdaniem jest bezkonkurencyjny w stosunku do innych firm oferujących takie same usługi na angielskim rynku. Klient, za pomocą swojego konta, może na naszej stronie internetowej zrobić ze swoim zakupem/paczką cokolwiek. Łączenie paczek w jedną przesyłkę, kontrola zawartości paczki, fotografowanie paczki lub jej zawartości ewentualnie zwrócenie zakupu do e-sklepu, następnie możliwość zdecydowania, czy przy konsolidacji pozbyć się poszczególnych opakowań, aby zmniejszyć wagę i zaoszczędzić na kosztach wysyłki itd.

Naszym celem staje się teraz rozwój na innych rynkach, które rokują na wzrost zainteresowania takim rodzajem usług. Stopniowo będą dodawane kraje, gdzie, naszym zdaniem, istnieje ograniczona możliwość dostępu do określonych towarów w porównaniu z Anglią bądź też krajami, gdzie mieszka duża liczba angielskich ekspatów.Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt