Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 12:18pm (otwarte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt


Przyjęcie przesyłki do magazynuWedług numeru śledzenia moja paczka została doręczona na mój wirtualny adres, ale nawet po upływie 24 godzin nie mam jej na swoim koncie. Dlaczego?

Powodów może być kilka. Adres na paczce jest niekompletny, nie wiemy do kogo należy paczka. W takim przypadku paczka znajduje się pośród paczek niezidentyfikowanych i możesz zobaczyć ją po zalogowaniu na swoje konto. Jeśli jesteś pewnien, że należy do Ciebie, możesz poprosić o jej przydzielenie poprzez wypełnienie prostego formularza.

Kolejnym powodem może być fakt, iż paczka nie została doręczona na nasz adres. Kurierzy często starają się ułatwić sobie życie i w przypadku, gdy nas nie zastali, ponieważ przyjdą poza godzinami naszej pracy, zostawią paczkę na przykład u sąsiadów, co w naszym przypadku oznacza którąś z innych firm mieszczących się pod tym samym adresem. Jeśli według numeru śledzenia znasz nazwisko osoby, która odebrała paczkę, możemy postarać się ją odnaleźć, ale nie możemy tego zagwarantować.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt