Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 9:49pm (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt
Zakazane produktyCo się stanie, jeśli na swój wirtualny adres zlecę wysłanie produktu, który znajduje się na liście zakazanych produktów lub na liście produktów, które nie są ubezpieczone?

Przesyłka, która będzie zawierać produkty, których nie można wysyłać na wirtualny adres może zostać zwrócona do nadawcy na Twój koszt lub zniszczona według naszego uznania.

Przesyłka, która będzie zawierać produkty, które są transportowane tylko na Twoją odpowiedzialność, będzie normalnie transportowana, ale jeśli dojdzie do szkody, reklamacja takich produktów zostanie odrzucona. Informujemy, że klient przy wysyłce przesyłki powinien podać jej prawdziwą zawartość. Zatajenie prawdziwej zawartości paczki będzie automatycznie oznaczać odrzucenie ewentualnej reklamacji.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt