Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 7:40pm (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt


Wysyłka przesyłkiW przeszłości istniała możliwość wysłania przesyłki za pomocą Dolphi Transport bez konieczności dokonania zapłaty za nią jeszcze przed jej wysyłką z magazynu. Dlaczego nie ma już takiej możliwości?

Wraz z rosnącą ilością przyjętych paczek w naszym magazynie, większymi wymaganiami dotyczącymi logistyki oraz zwiększającymi się kosztami na administrację przy rozwiązywaniu sytuacji, kiedy przesyłka została przez przypadek doręczona bez jej zapłacenia, pojawiała się konieczność zastosowania takiego rozwiązania.

W praktyce dla klientów korzystających z usług transportowych firmy Dolphi Transport oznacza to, że zlecenie wysyłki będą musieli zgłaszać w systemie z określonym wyprzedzeniem, aby zdążyli zapłacić za przesyłkę w taki sposób, aby płatność została zaksięgowana najpóźniej do godz. 10:00 w dniu wyjścia przesyłek z UK, co zazwyczaj ma miejsce co tydzień we worek. Wszystkie przesyłki, za które opłata zostanie zaksięgowana po godzinie 10:00 w dniu wyjścia paczek, zostaną wysłane w kolejnym terminie wysyłki, zazwyczaj tydzień później. Ta zasada dotyczy tylko transportu za pośrednictwem firmy Dolphi Transport. W przypadku pozostałych dostawców przesyłki są wysyłane codziennie.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt