Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu. Fungujeme bez obmedzenia.

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 8:27am (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt


Płatność i cennikDlaczego płatność na konto EUR i CZK jest droższa o 6.5%?

Najpierw należy podkreślić, że kurs, według którego dokonuje się konwersji z waluty GBP na EUR lub CZK, jest kursem Europejskiego Banku Centralnego (EBC). Nie jest to kurs któregoś z banków komercyjnych. Wszystkie banki komercyjne do kursu ECB doliczają średnio około 3%. Jakikolwiek przelew bankowy z waluty EUR lub CZK na walutę GBP, który realizujesz, odbywa się przez kurs Twojego banku. Jeśli zatem chcielibyśmy, abyś zapłacił/-a nam na konto EUR lub CZK na przykład kwotę 100 GBP, Twój bank zaksięgowałby kwotę, która w stosunku do kursu EBC byłaby wyższa o około 3%.
W rzeczywistości nasza podwyżka wynosi zatem około 3.5% w stosunku do kursu jakiegokolwiek banku komercyjnego. Ta podwyżka musi pokryć zmienność kursu walut (kursy walut wahają się codziennie, środki nie są przelewane natychmiast do UK w momencie ich otrzymania od Ciebie, dlatego istnieje ryzyko, że w wyniku wahań kursu na konto GBP otrzymalibyśmy kwotę mniejszą niż w przypadku dokonania płatności bezpośrednio na rachunek GBP) oraz przelew środków z powrotem do UK (siedziba firmy w UK, wszystkie koszty pokrywane z konta GBP, dlatego środki musimy przelewać ponownie do UK).

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt