Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 9:56pm (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt
Zwrot zakupów do e-sklepuChciałbym zwrócić swoją przesyłkę do e-sklepu. Jak mam to zrobić?

Skontaktuj się z nadawcą przesyłki i sprawdź warunki zwrotu przesyłki. Następnie skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub mailowo, podając numer przesyłki, którą chcesz zwrócić. Jeśli nadawca nadał numer referencyjny dla zwrotu przesyłki, przekaż go nam. Ten numer musi być częścią przesyłki podczas zwrotu.
Niektórzy sprzedawcy mogą wystawić dokumenty, które muszą być częścią przesyłki. Wyślij je do nas. Jeśli koszty wysyłki do sprzedawcy są darmowe, zapłacisz tylko opłatę za zwrot przesyłki – 4.90 GBP za każdą sztukę.
Jeśli koszt wysyłki należy zapłacić, do 24 godzin od otrzymania Twojego zlecenia poinformujemy Cię o kosztach wysyłki, które wraz z opłatą za zwrot przesyłki należy zapłacić na nasze konto. Następnie przesyłka zostanie wysłana do sprzedawcy.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt