Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 11:35am (otwarte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt


Fotografowanie zakupówZdjęcia czego dokładnie zostaną wykonane, jeśli poproszę o tę usługę?

Możemy wykonać poniższe zdjęcia w zależności od Twojego wyboru:
1. Zdjęcie etykiety adresowej.
2. Zdjęcie opakowania zewnętrznego przesyłki (zdjęcie obowiązkowe).
3. Zdjęcie uszkodzenia opakowania zewnętrznego przesyłki. Jeśli opakowanie nie jest uszkodzone, zdjęcie nie zostanie wykonane.
4. Fotografia zawartości przesyłki. Poszczególne pozycje zostaną umieszczone na powierzchni 90x60 cm (jeśli pozwala na to charakter produktu) w taki sposób, aby jak najmniej na siebie zachodziły. Jeśli nie można umieścić wszystkich produktów na takiej powierzchni, zostanie wykonanych więcej zdjęć w taki sposób, aby na zdjęciach były wszystkie produkty.
5. Zdjęcie każdego produktu w przesyłce. Na jednym zdjęciu będzie znajdować się tylko jedna pozycja. Zostanie wykonanych tyle zdjęć, ile jest pozycji w przesyłce.
6. Zdjęcie lub skan listu przewozowego lub faktury. Jeśli przesyłka nie zawiera listu przewozowego ani faktury, fotografia/skan nie zostanie wykonana.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt