Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 7:46am (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt
Kontrola zakupówJakie informacje otrzymam, jeśli zlecę usługę Kontrola zakupów?

Przy zamawianiu tej usługi należy wysłać listę pozycji, które powinny znajdować się w paczce. Jeśli wyślesz nam listę, która będzie zawierać szczegółowe dane o kontrolowanych pozycjach, będziemy starać się kontrolować wszystkie pozycje dokładnie według tej listy. To znaczy, że na przykład, jeśli Twoja paczka będzie zawierać koszulkę a na liście podasz jej rozmiar, kolor, kod koszulki i zdjęcie, my w raporcie z kontroli podamy, czy koszulka w paczce jest dokładnie taka, jak podałeś na liście. Następnie dowiesz się od nas, czy pozycje, które znajdują się w paczce, nie są widocznie uszkodzone. To znaczy, czy nie są uszkodzone w sposób, który można rozpoznać gołym okiem. Informujemy, że nie kontrolujemy działania danych produktów, to znaczy, że jeśli paczka zawiera sprzęt elektroniczny, nie kontrolujemy jego działania poprzez podłączenie do sieci elektrycznej. Nie jesteśmy również zdolni skontrolować ukrytych wad i defektów, to znaczy takich, których nie można zobaczyć gołym okiem.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt