Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu. Fungujeme bez obmedzenia.

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 11:42pm (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt


Pytania wybrane losowoCzy usługa Kontrola zakupów jest płatna? Jeśli tak, jakie są opłaty?

Tak, usługa Kontrola zakupów jest płatna w następujący sposób: Opłata za kontrolę każdej paczki wynosi 4.90 GBP brutto przy maksymalnie 10 pozycjach. Kontrola każdej kolejnej pozycji podlega opłacie w wysokości 0.49 GBP brutto. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pojedynczą pozycję czy o 50 sztuk tej samej pozycji. Opłata jest pobierana za każdą fizycznie skontrolowaną sztukę. To znaczy, że jeśli Twoja paczka zawiera jedną pozycję, za kontrolę zapłacisz 4.90 GBP brutto. Jeśli paczka zawiera 15 pozycji, za kontrolę zapłacisz 15x0.49=7.35 GBP brutto. Suma 4.90 GBP brutto jest minimalną kwotą naliczaną za każdą pojedynczą paczkę.

Jeśli na przykład chcesz zlecić kontrolę dwóch paczek a jedna zawiera jedną pozycję, druga 15 pozycji, za pierwszą paczkę zapłacisz 4.90 GBP, a za drugą 15x0.49=7.35 GBP. Obowiązuje zasada, że liczba pozycji w paczkach nie sumuje się.

..........

W przeszłości istniała możliwość wysłania przesyłki za pomocą Dolphi Transport bez konieczności dokonania zapłaty za nią jeszcze przed jej wysyłką z magazynu. Dlaczego nie ma już takiej możliwości?

Wraz z rosnącą ilością przyjętych paczek w naszym magazynie, większymi wymaganiami dotyczącymi logistyki oraz zwiększającymi się kosztami na administrację przy rozwiązywaniu sytuacji, kiedy przesyłka została przez przypadek doręczona bez jej zapłacenia, pojawiała się konieczność zastosowania takiego rozwiązania.

W praktyce dla klientów korzystających z usług transportowych firmy Dolphi Transport oznacza to, że zlecenie wysyłki będą musieli zgłaszać w systemie z określonym wyprzedzeniem, aby zdążyli zapłacić za przesyłkę w taki sposób, aby płatność została zaksięgowana najpóźniej do godz. 10:00 w dniu wyjścia przesyłek z UK, co zazwyczaj ma miejsce co tydzień we worek. Wszystkie przesyłki, za które opłata zostanie zaksięgowana po godzinie 10:00 w dniu wyjścia paczek, zostaną wysłane w kolejnym terminie wysyłki, zazwyczaj tydzień później. Ta zasada dotyczy tylko transportu za pośrednictwem firmy Dolphi Transport. W przypadku pozostałych dostawców przesyłki są wysyłane codziennie.

..........

Jakie typy paczek możecie przyjąć pod mój wirtualny adres?

Mówiąc prosto, dowolne. Od małych kopert po paletę. Problem może jednak nastąpić przy przekierowaniu paczki z Twojego wirtualnego adresu do Twojego domu. Nie każdy kurier może odebrać od nas dowolną paczkę. Ogólnie obowiązuje zasada, że bez względu na to, co zamówisz u sprzedawcy, powinno zostać zapakowane w kartonowe pudełko. Przy transporcie międzynarodowym obowiązują inne zasady niż krajowym, dlatego może nastąpić sytuacja, iż to, co jeden kurier jest w stanie dostarczyć na terenie UK, niekoniecznie może doręczyć w ramach Europy.

Polecamy skorzystanie z naszego kalkulatora kosztów wysyłki aby sprawdzić ile może kosztować doręczenie Twojej paczki, zwłaszcza jeśli ma nietypowe wymiary.

..........

Zleciłem wykonanie usługi Kontrola zakupów dla mojej paczki i teraz nie mogę zlecić przekierowania paczki. Dlaczego?

Każda paczka jest zablokowana na czas trwania kontroli, to znaczy, że nie można zlecić jej przekierowania.

..........

Czy za pośrednictwem Państwa usług mogę przesłać jakąkolwiek przesyłkę?

Niestety nie. Lista produktów, których nie można przesyłać na Twój wirtualny adres lub lista produktów, które nie będą ubezpieczone podczas transportu jest dostępna tutaj.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt