Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 10:20pm (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt
Pytania wybrane losowoW jaki sposób odbywa się konsolidacja przesyłek?

Celem konsolidacji jest otrzymanie przesyłki końcowej o jak najmniejszych wymiarach i w jak najmniejszej liczbie sztuk. Dlatego konsolidacja zostanie przeprowadzona w taki sposób, że zostanie usunięte ZBĘDNE ZEWNĘTRZNE opakowanie, jeśli pozostanie to bez wpływu na bezpieczeństwo produktów w przesyłce, a produkty zostaną włożone do któregoś ze standardowych pudełek. Do elementów ochronnych, którymi wypełniamy pudełka należą tzw. Air pillow cushions – napełniane powietrzem plastikowe poduszeczki o wymiarach 10x20 cm. Ich masa jest praktycznie zerowa i wspaniale chronią zawartość pudełka.

..........

Pod swoim wirtualnym adresem mam paczkę, którą chcę wysłać do domu. Jak mam to zrobić?

Wysyłka przesyłki powinna zostać zlecona przez Twoje konto. Po zalogowaniu się kliknij na Moje paczki, gdzie znajdują się wszystkie Twoje paczki przyjęte na Twoim wirtualnym adresie.
• Wybierz paczki, które chcesz wysłać.
• W kolejnym kroku wybierz adres, pod który mamy dostarczyć przesyłkę. Jeśli jest to Twoja pierwsza przesyłka, którą chcesz wysłać, najpierw należy utworzyć adres doręczenia.
• W dalszym kroku wybierz adres do faktury, na który zostanie wystawiona faktura za nasze usługi. Jeśli nie potrzebujesz faktury, możesz przejść do dalszego kroku.
• W nim możesz podać uwagi dla nas oraz ewentualnie wybrać kod rabatowy, jeśli został Ci przyznany.

..........

Czy sprzęt elektroniczny zakupiony w Anglii będzie działać?

Napięcie elektryczne w angielskiej sieci wynosi 230 woltów a częstotliwość 50 Hz. Różnica polega na wtyczkach używanych w Anglii, dlatego należy stosować adaptery. Ich cena waha się od 1 GBP do około 5 GBP za sztukę. Przed zakupem zalecamy sprawdzić u sprzedawcy, czy zakupiony przez Ciebie sprzęt będzie działać w Twoim kraju. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za produkty zakupione w UK, które nie będą działać w Twoim kraju.

..........

Czy moja przesyłka jest ubezpieczona? Jeśli tak, do jakiej wysokości?

Tak, każda przesyłka jest ubezpieczona, jeśli nie zawiera zabronionych produktów, których nie można ubezpieczyć, lub też produktów, które są transportowane tylko na odpowiedzialność klienta. Ich lista znajduje się w kilku miejscach na naszej stronie, na przykład tutaj.

Wysokość ubezpieczenia zależy od tego, gdzie przesyłka znajduje się w momencie szkody.
• Jeśli przesyłka jest w drodze do Twojego wirtualnego adresu i, na przykład, dojdzie do jej utraty lub uszkodzenia, zdarzenie ubezpieczeniowe klient rozwiązuje bezpośrednio ze sprzedawcą.
• Jeśli przesyłka znajduje się pod Twoim wirtualnym adresem, w naszym magazynie, w przypadku utraty lub uszkodzenia jest ubezpieczona do wysokości 250 GBP.
• Jeśli przesyłka już opuściła nasz magazyn i jest w drodze do Twojego domu, wysokość ubezpieczenia zależy od przewoźnika, którego wybrałeś. Dokładne dane są do dyspozycji w naszych Warunkach Handlowych.

..........

Zleciłem kontrolę zakupów, ale zmieniłem zdanie i chciałbym anulować kontrolę. Jak mam to zrobić?

Anulowanie zlecenia jest możliwe na Twoim koncie. Dla konkretnej paczki, dla której chcesz anulować kontrolę wystarczy kliknąć na czerwony krzyżyk. Informujemy, że anulowanie zamówienia jest możliwe tylko wtedy, gdy przy danej paczce widnieje status - "oczekiwanie na kontrolę". Jeśli zaczniemy kontrolować paczkę, jej status zmieni się na "kontrolowana" i zlecenia nie można anulować.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt