Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 11:30am (zamknięte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt
Pytania wybrane losowoZleciłem wykonanie usługi Kontrola zakupów dla mojej paczki i teraz nie mogę zlecić przekierowania paczki. Dlaczego?

Każda paczka jest zablokowana na czas trwania kontroli, to znaczy, że nie można zlecić jej przekierowania.

..........

Do jakiej wysokości będzie ubezpieczona przesyłka, której transport obejmuje podstawowe ubezpieczenie do 50 GBP, a ja chcę ją dodatkowo ubezpieczyć do wysokości 100 GBP. Będzie to 150 GBP czy 100 GBP?

Zakup ubezpieczenia powoduje automatyczne anulowanie podstawowego ubezpieczenia, to znaczy w Twoim przypadku przesyłka będzie ubezpieczona do wysokości 100 GBP.

..........

W jakie dni i w jakich godzinach przyjmujecie paczki?

Wyłącznie od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 9 a 17. Jeśli kurier podejmie próbę doręczenia przesyłki innego dnia lub w innych godzinach, paczki nie będzie miał kto odebrać. W przypadku, że kurier doręczy paczkę pod inny adres lub zostawi go u kogoś, kto nie jest naszym pracownikiem, za taką paczkę nie ponosimy odpowiedzialności.

..........

Przez jakich kurierów zostanie dostarczona moja przesyłka?

Współpracujemy z kilkoma przewoźnikami. To, przez którego przewoźnika chcesz, aby Twoja przesyłka została wysłana, zależy tylko od Ciebie.
• Dla przesyłek lekkich do 2 kg oraz sumy wszystkich trzech wymiarów przesyłki do 90 cm można skorzystać z Royal Mail - angielskiej poczty. Zaletą jest wysyłanie paczek codziennie i bardzo niskie ceny w porównaniu z kurierami. Wadą może być wysokość ubezpieczenia, tylko do 20 GBP, brak możliwości dodatkowego ubezpieczenia przesyłki oraz śledzenia paczki.
• Jeśli Twoja paczka jest cięższa niż 2 kg a cena przesyłki jest dla Ciebie bardzo ważna, Dolphi Transport to dobry wybór. Jest to niskokosztowa firma transportowa działająca pomiędzy Anglią, Republiką Czeską a Słowacją. Przesyłki dostarczy do domu firma Toptrans. Dolphi Transport nie ma żadnych ograniczeń wagowych ani wymiarowych a trasa paczki może być śledzona przez cały czas dostawy. Wadą jest wysyłanie przesyłek z Anglii raz w tygodniu. Ubezpieczenie przesyłek wynosi do 500 GBP bez możliwości ubezpieczenia na wyższą kwotę.
• Firmy kurierskie DPD, Parcelforce i UK Mail należą do najpopularniejszych firm na arenie międzynarodowej. W przypadku ich wszystkich istnieje możliwość codziennej wysyłki i możliwość śledzenia trasy przesyłki. Wadą jest limit ubezpieczenia od 50 do 200 GBP i wyższe ceny.
• W przypadku przesyłek paletowych korzystamy z usług firmy Redhead International. Do jej zalet można zaliczyć codzienne wysyłki i możliwość śledzenia paczki, wadą jest ubezpieczenie do 50 GBP. Dodatkowe ubezpieczenie jest możliwe do wartości 1000 GBP.

..........

Czy ceny produktów w Anglii naprawdę są tak niskie, żeby opłacił się ich zakup?

Nie gwarantujemy, że produkty, które chcesz kupić w Anglii będą znacznie tańsze. Gwarantujemy jednak, że asortyment produktów w Anglii jest na tyle szeroki, że porównywać się z nim może chyba tylko USA.
Ceny w Anglii spadają pod wpływem dużej konkurencji w każdym segmencie, także jest duża szansa, że produkt, który chcesz kupić może być tańszy w Anglii.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt