Dôležité informácie k Brexitu a fungovaniu našich služieb. AKTUALIZOVANÉ 12.4.2019

Używasz Internet Explorer 6 lub 7. Zalecamy aktualizację do wersji Internet Explorer 9 lub nowszej. Ta wersja umożliwi Ci korzystać z naszej strony bez ograniczeń, bezpieczniej i w lepszej jakości.

Strona główna
LOGOWANIE | REJESTRACJA
W Anglii jest 9:44am (otwarte)
Śledź nas na Facebook | Kontakt
Pytania wybrane losowoCzy kontrolujecie zawartość przesyłek, które przyjdą na mój wirtualny adres?

Tak, przesyłki są otwierane, jeśli na przykład na przesyłce jest podany niepełny adres i nie potrafimy wskazać właściciela lub przy konsolidacji przesyłki, przy usłudze Kontrola przesyłek, przy usłudze Fotografowanie przesyłek lub kiedy będziemy mieć podejrzenia, że przesyłka mogłaby zawierać coś z listy zakazanych produktów.

..........

Jak mogę zlecić Kontrolę zakupów?

Tę usługę można zlecić na swoim koncie. Wystarczy kliknąć na link Kontrola zakupów w menu pod Usługami Specjalnymi i postępować zgodnie z instrukcją. W pierwszym kroku należy wybrać paczkę, którą chcesz skontrolować. W drugim kroku wyślij listę pozycji, które powinny znajdować się w paczce, w trzecim kroku możesz wykorzystać kod rabatowy, jeśli został Ci przyznany.

..........

Czytałem/-am, że płatność przelewem bankowym jest bezpłatna, ale mimo to została naliczona opłata 6.5%. Jak to zatem jest?

Za płatność przelewem bankowym nie naliczamy żadnych opłat, pomimo to, że bank nalicza opłatę za każdą płatność przyjętą na nasz rachunek. Opłata 6.5% dotyczy tych płatności, które są realizowane przelewem bankowym na konto EUR lub CZK. Nie jest to opłata za sam przelew, w rzeczywistości chodzi o podniesienie kursu Europejskiego Banku Centralnego o 6.5%, według którego przeliczamy kwotę do zapłaty. Bardziej szczegółowe wyjaśnienie znajduje się w odpowiedzi na pytanie Dlaczego płatność na konto EUR i CZK jest zwiększona o 6.5%?

..........

W jaki sposób są transportowane przesyłki od Państwa do mojego domu? Pocztą lotniczą czy lądową?

Wszyscy dostawcy, za wyjątkiem firmy Dolphi Transport, transportują przesyłki drogą lotniczą. Dolphi Transport transportuje przesyłki drogą lądową.

..........

Czy usługa Kontrola zakupów jest płatna? Jeśli tak, jakie są opłaty?

Tak, usługa Kontrola zakupów jest płatna w następujący sposób: Opłata za kontrolę każdej paczki wynosi 4.90 GBP brutto przy maksymalnie 10 pozycjach. Kontrola każdej kolejnej pozycji podlega opłacie w wysokości 0.49 GBP brutto. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pojedynczą pozycję czy o 50 sztuk tej samej pozycji. Opłata jest pobierana za każdą fizycznie skontrolowaną sztukę. To znaczy, że jeśli Twoja paczka zawiera jedną pozycję, za kontrolę zapłacisz 4.90 GBP brutto. Jeśli paczka zawiera 15 pozycji, za kontrolę zapłacisz 15x0.49=7.35 GBP brutto. Suma 4.90 GBP brutto jest minimalną kwotą naliczaną za każdą pojedynczą paczkę.

Jeśli na przykład chcesz zlecić kontrolę dwóch paczek a jedna zawiera jedną pozycję, druga 15 pozycji, za pierwszą paczkę zapłacisz 4.90 GBP, a za drugą 15x0.49=7.35 GBP. Obowiązuje zasada, że liczba pozycji w paczkach nie sumuje się.

..........


Copyright 2007 - 2018 © Dolphi Couriers Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone.Dětské oblečení George, Matalan a Tu. | Stylový špunt